Ремонт обігрівачів

Обігрівач

Ремонт обігрівачів у сервісному центрі

Сервісний центр «Технічна допомога» проводить ремонт електричних обігрівачів. Обігрівач – це незамінний пристрій у більшості осель у холодну та вологу пору року.

Сервісний центр проводить ремонт обігрівачів таких типів: конвектори, інфрачервоні обігрівачі, тепловентилятори, теплові пушки (крім керамічних, скляних, плівкових нагрівальних панелей, масляних радіаторів у яких проблеми із герметизацією корпуса-батареї).

Різні обігрівачі

Найбільш поширеними причинами поломки електричних обігрівачів є:

  • Безперервний (тривалий) режим роботи, що може сягати навіть довше 12-ти годин. Щоб пристрій служив Вам якомога довше, вимикайте його кожні три години, щоб його комплектуючі могли охолонути. Якщо обігрівач працює у Вас у нічному режимі, то ставте його на таймер, або налаштовуйте терморегулятор так, щоб пристрій міг сам вимикатися.
  • Неправильне встановлення пристрою. Обігрівач будь якого типу повинен бути встановлений на спеціальних ніжках або колесах. А якщо це настінний обігрівач, то він не повинен бути закритий шторами чи будь якими іншими предметами. Навколо обігрівача повинен бути вільний простір для доступу повітря, щоб пристрій міг вільно затягувати холодне повітря та видавати тепле. Це не стосується тих обігрівачів, які можуть нагрівати безпосередньо контактуючи з іншим предметом (наприклад масляні, але навіть у такого типу обігрівачів є вентиляційні решітки, які ведуть у середину пристрою і які закривати іншими предметами забороняється).
  • Робота у вологих приміщеннях (наприклад, ванна кімната) або у приміщеннях із великою кількістю пилу.

Тож доглядайте за своєю домашньою технікою і вона вам відповість вірними та довгими роками служби.
Пам’ятайте головне, що кожна зламана та викинута на смітник річ – це забруднення навколишнього довкілля у якому ми з вами проживаємо.

Якщо Ваш теплий друг 🙂 відмовляється робити Вам тепло і затишок у вашому домі, тож будь ласка, звертайтеся у сервісний центр «Технічна допомога», який допоможе вирішити Вашу проблему.

Обігрівач у кімнаті

Дізнатися які моделі обігрівачів ремонтуються можна у сервісному центрі. Приносьте обігрівач із ніжками (колесами, підставками), які входять у його комплектацію.

Зателефонуйте до сервісного центру, щоб домовитися про час візиту.

← Інші послуги