Ремонт пилососів

Пилосос

Ремонт пилососів у сервісному центрі у Борисполі

Ремонт пилососів

Пилосос – це пристрій без якого у сучасному житті не обійтися. Чистоту у будинку чи квартирі, у автомобілі Вам допоможе підтримувати саме пилосос.

Пилососи є різних видів:

  • для сухого прибирання;
  • для вологого прибирання;
  • акумуляторні пилососи або як їх ще називають палки-пилососи чи електровіники;
  • роботи-пилососи.

Наш сервісний центр ремонтує пилососи 2-х видів: для сухого прибирання та вологого прибирання.

Щоб Ваш хатній працівник працював якомога довше необхідно систематично чистити його ємності чи мішки, чистити та прати повітряні фільтри. А також тримати ввімкненим за один раз не надто довго (в середньому не довше 20 хвилин), щоб не перегрівався електродвигун.

Якщо ж Ваш пристрій вийшов з ладу, звертайтеся, будь ласка, ми Вам допоможемо із ремонтом та чисткою внутрішніх блоків пристрою.

Перед передачею пилососу у сервісний центр обов’язково вичистіть ємність або мішок із сміттям, тому що їх чистка у сервісному центрі не проводиться. І через те, що Ваш пилосос засмічений він не має необхідної тяги, що заважатиме визначити несправності.

Обов’язково здавайте пристрій у ремонт у повній комплектації, а саме:

  • ємність (мішок) для сміття;
  • фільтри (вхідні та вихідні);
  • шланг;
  • труба;
  • щітка.

Це необхідно для виявлення несправностей. Відсутність хоча б одного із аксесуарів змінює тягу пристрою та заважає побачити пристрій у роботі, а отже виявити поломку.

Щодо ремонту двигуна пилососу. Клієнти іноді телефонують із проханням замінити підшипники у двигуні або перемотати обмотку статора двигуна. Таким ремонтом не займаємося, так як більшість сучасних двигунів конструктивно не розбірні. А ті які і можна розібрати, після такого ремонту служитимуть не надто довго. Тому наш сервісний центр не практикує такий ремонт, а у разі необхідності заміняє двигуни на нові, що продовжує термін експлуатації пилососу ще надовго.

Тож, дбайте за Вашим помічником 🙂 Чистіть та не перевантажуйте його і він кожного разу робитиме чистоту у Вашому домі та берегтиме Ваш час на відпочинок та цікаві Вам речі.

І пам’ятайте, що кожен побутовий прилад часто можна відновити та вберегти довкілля від засмічення. Будемо раді Вам допомогти.

Пилосос у використанні

Ремонт пилососів, як і іншої техніки, проводиться після діагностики.

Дізнатися які моделі пилососів ремонтуються можна у сервісному центрі. Приносьте пилосос у повній комплектації.

Зателефонуйте до сервісного центру, щоб домовитися про час візиту.

← Інші послуги