Ремонт прасок

Праска

Ремонт прасок

Сервісний центр «Технічна допомога» проводить чистку та ремонт прасок. Праска – це пристрій без якого у сучасному житті не обійтися, так як вигляд сучасної людини повинен бути бездоганним де б ми не знаходилися.

Парові праски підходять для різних типів тканин. Чи ви надаєте перевагу натуральним тканинам, таким як льон, бавовна, шовк чи у вашому гардеробі переважають синтетичні тканини – парова праска справиться із будь яким типом, так як сучасні праски оснащені різними ступенями температурного режиму та ступенями подачі пари (паровий турборежим або автоматичний режими подачі пари, який у більшості моделей також додатково налаштовується по інтенсивності).

Та для того, щоб ваш одяг завжди залишався охайним, Ваша праска має завжди бути напоготові і у справному стані. Щоб Ваш пристрій завжди був у належному стані, за ним потрібно доглядати як і за будь якою технікою. Саме головне правило – заливати у праску тільки дистильовану воду.

Якщо Ваш пристрій все ж таки вийшов з ладу, то сервісний центр проводить ремонт прасок практично будь якого виробника (не проводиться ремонт прасок торгівельної марки DeLonghi).

Чистка прасок

Якщо ваша праска нагрівається, але почала протікати або не подає пару, можливо потрібно провести чистку приладу. Щоб визначити чи можна чистити вашу праску необхідно спершу провести діагностику пристрою.

У деяких випадках чистка може тільки погіршити роботу праски (наприклад, якщо праска не парує у неї може бути забруднена накипом парова підошва, але після чистки парової підошви праска може почати протікати). Тому і необхідно провести діагностику пристрою перед чисткою, щоб побачити у якому стані пристрій усередині і чи після чистки парової підошви він не почне протікати.

Тож бережіть свою техніку, заливайте у неї тільки якісну воду та ні в якому разі не чистіть тефлонові підошви прасок олівцями для чистки, оскільки вони псують їхнє покриття та виводять пристрій із ладу.

Але в разі поломки чи забруднення праски, будь ласка, звертайтеся у сервісний центр «Технічна допомога», який допоможе вирішити Вашу проблему.

Праска і вода

Дізнатися які моделі прасок ремонтуються можна у сервісному центрі.

Зателефонуйте до сервісного центру, щоб домовитися про час візиту.

← Інші послуги