Ремонт відпарювачів

Ремонт відпарювачів

Відпарювач – це пристрій, який швидко та зручно вирівняє та надасть красивого вигляду Вашим речам.

Переваги відпарювача у порівнянні з парогенератором чи праскою в тому, що Ви можете прасувати, а саме відпарювати одяг із тканин (наприклад, льону), які важко розгладжуються металевою підошвою звичайної праски. Або навпаки, легкі та ніжні тканини (наприклад, шовк), які не рекомендується розгладжувати праскою.

Ще парогенератор зручний для таких речей, як верхній одяг (пухові куртки, шерстяні, кашемірові, синтетичні пальта), брючні костюми, вишиті речі.

Та саме головне Ви можете використовувати цей пристрій для ваших улюблених речей, які Ви боїтеся зіпсувати (спалити), як це можна зробити праскою, навіть зі спеціальним напиленням підошви.

Щоб Ваш відпарювач служив Вам довгі роки, доглядайте правильно за ним. А саме, заливайте в нього дистильовану воду, при випаровуванні якої солі не будуть випадати в осад і водяна система пристрою не буде заростати накипом.

Якщо, все ж таки, Ваш помічник вийшов з ладу то, будь ласка, звертайтеся до нас, будемо раді Вам допомогти. Ми допоможемо Вам відремонтувати Ваш пристрій або проведемо чистку водяної системи та внутрішніх блоків пристрою.

Легкого Вам прасування та бездоганного вигляду 🙂

Ремонт відпарювачів, як і іншої техніки, проводиться після діагностики пристрою.

Дізнатися які моделі відпарювачів ремонтуються можна у сервісному центрі. Приносьте відпарювач у повній комплектації.

Зателефонуйте до сервісного центру, щоб домовитися про час візиту.

← Інші послуги