Ремонт сушок для овочів і фруктів

Сушка для овочів і фруктів

Ремонт сушок для овочів і фруктів у Борисполі

Сервісний центр «Технічна допомога» проводить ремонт сушок для овочів і фруктів.

Сушка для овочів та фруктів є зручним пристроєм для того, щоб зберігати урожай у компактному вигляді 🙂 для збереження вітамінів у фруктах для любителів смачних та запашних узварів 🙂 сушених грибів, в’яленого м’яса та риби. Даний пристрій дозволяє Вам імпровізувати, вигадувати нові страви та відкривати цікаві смаки. На таких сушках можна не тільки заготовлювати сушені фрукти та овочі а навіть готувати в’ялене м’ясо та рибу.

Про електросушки

Сушки виготовляють із різним типом керування – як електронні так і механічні.

Є можливості виставляти різні пороги температури та інтенсивність висушування (тобто, Ваші продукти буде обвіювати інтенсивніший потік повітря). Продукти висушуються та в’яляться в основному не за рахунок високих температур, а за рахунок тривалості роботи пристрою. Зазвичай всі програмні режими налаштовують не менше ніж на 8 вісім годин. В залежності що Ви висушуєте, кожен продукт потребує різного часу приготування.

Харчові електросушки хоч і затратні по часу роботи, але споживають вони не багато електрики, так як вони не смажать на високих температурах. Зазвичай такі пристрої споживають до 1 кВт електроенергії. Але сушка ввімкнена не цілу годину без перерви, а працює у імпульсному режимі. Наприклад, Ви виставили температуру 50 градусів Цельсія, нагрівальні елементи нагріли температуру повітря у камері пристрою до 50 градусів Цельсія. Біметалева пластина термостата реагує на певний рівень температури і вимикається при досягненні цього рівня. Та як тільки температура повітря падає на декілька градусів, біметалева пластина термостата охолоджується та термостат знову вмикає нагрів пристрою, щоб досягти вказаної температури (50 градусів Цельсія). Тому сушки для овочів та фруктів в основному виготовляються на не велику споживану потужність та функціонально призначені працювати добу або і більше не перебувають постійно у ввімкненому стані та не споживають багато електроенергії.

Але, якщо Ваш помічник – заготівельник корисних овочів та фруктів вийшов з ладу та більше не справляється зі своєю задачею, то, будь ласка, звертайтеся у наш сервісний центр «Технічна допомога». Ми будемо раді допомогти Вам відновити роботу вашого пристрою.

І пам’ятайте, що кожен побутовий прилад часто можна відновити та вберегти довкілля від засмічення.

Сушка із овочами і фруктами

Дізнатися які моделі сушок для овочів і фруктів ремонтуються можна у сервісному центрі. Приносьте сушку у повній комплектації.

Зателефонуйте до сервісного центру, щоб домовитися про час візиту.

← Інші послуги