Ремонт парогенераторів

Ремонт парогенераторів

Ремонт парогенераторів

Парогенератор – це універсальний пристрій, який може розгладити, випрасувати Вашу річ у горизонтальному положенні та відпарити виріб, який висить на вішаку у вертикальному положенні.

Щоб Ваш пристрій працював як професійна парувальна система, за ним потрібно доглядати. Перш за все заливати у нього тільки дистильовану воду.

Якщо Ви навіть заливаєте питну фільтровану воду – в такій воді є мінеральні солі. При випаровуванні солі кальцію випадають в осад, де осідають на стінках водяної системи у вигляді накипу. Забруднення водяної системи парогенератора є найпоширенішою проблемою, що призводить до багатьох поломок пристрою.

Тож поїть свого помічника тільки відбірною дистильованою водою 🙂 і він буде дарувати Вашим речам красу та неповторність.

Якщо, все ж таки Ваш пристрій вийшов з ладу, то приносьте у сервісний центр – ми його продіагностуємо та допоможемо із чисткою внутрішніх блоків пристрою, а при необхідності із ремонтом. Будемо раді Вам допомогти.

І пам’ятайте, що кожен побутовий прилад часто можна відновити та вберегти довкілля від засмічення.

Ремонт парогенераторів, як і іншої техніки, проводиться після діагностики.

Дізнатися які моделі парогенераторів ремонтуються можна у сервісному центрі. Приносьте парогенератор у повній комплектації.

Зателефонуйте до сервісного центру, щоб домовитися про час візиту.

← Інші послуги