Ремонт настільних електроплиток

Настільна електроплитка

Ремонт настільних електроплиток у Борисполі

Ремонт настільних електроплиток та духовок проводиться у сервісному центрі «Технічна допомога».

Настільні плитки чи духовки існують різних типів:

  • Плитка без духовки із різною кількістю нагрівальних елементів. Найпоширеніші на ринку з однією та двома конфорками. Також є моделі на 3 та 4 конфорки. Типи конфорок також є різними: з чавунними нагрівальними елементами, з відкритими спіралями, склокерамічні, індукційні.
  • Настільна духова шафа. Також є моделі із різною кількістю ТЕНів. Є моделі із режимом конвекції. Це означає, що виробник ставить додатково ТЕН на задній стінці пристрою із вентилятором, який обдуває ваші страви гарячим повітрям рівномірно з усіх боків.
  • Також є варіанти повноцінної маленької настільної плити, що суміщає духовку із електроконфорками зверху.
Настільна духова шафа із електроплиткою

Настільні електроплити та духовки мають ряд своїх переваг:

  • Перш за все це компактність. Такий пристрій Ви можете поставити на будь-якому столі, тумбочці і при потребі перенести на інше місце. Такі пристрої часто користуються попитом на дачі.
  • Також настільну духовку можна використовувати, як альтернативу мікрохвильовій печі. Оскільки об’єм духовки невеликий, то повітря розігрівається дуже швидко, що зручно для розігріву їжі.
  • Компактність та універсальність. Ви можете одночасно випікати запашний пиріг у духовці та варити смачний борщ зверху на конфорці.

Недоліки настільної електроплити та духовки:

  • Компактність є як плюсом, так мінусом у даного типу техніки. Так як корпус пристроїв невеликий, розігрівається швидко, то при тривалому використанні виходять з ладу внутрішні блоки пристрою. Часто у таких пристроях виходить з ладу термозахист, обвуглюються клеми, псуються перемикачі режимів та терморегулятори.
  • А плитка із духовкою та варочною поверхнею хоч є і універсальною, та нажаль через високу температуру всередині корпусу, псується частіше, чим окрема настільна плитка чи настільна духовка.

Щоб вберегти пристрій від поломок, необхідно чистити та мити нагрівальні елементи. Чистку необхідно проводити м’якою вологою ганчіркою. Не можна чистити абразивними засобами чи засобами хімічного складу. Так як вони можуть вивести із ладу нагрівальні елементи, або пошкодити покриття корпуса пристрою. Щоб продовжити термін експлуатації також рекомендується не готувати страву одну за одною. Давайте пристрою охолонути між приготуваннями.

Та все ж таки, якщо ваш пристрій вийшов із ладу, то звертайтеся до сервісного центру «Технічна допомога», де проводиться ремонт настільних електроплиток та духовок. Будемо раді Вам допомогти.

І пам’ятайте, що кожен побутовий прилад часто можна відновити та вберегти довкілля від засмічення.

Настільна електроплитка із їжею

Сервісний центр не ремонтує газові, індукційні настільні плитки та варочні поверхні. Дізнатися які моделі настільних електроплиток ремонтуються можна у сервісному центрі.

Зателефонуйте до сервісного центру, щоб домовитися про час візиту.

← Інші послуги