Ремонт мультиварок

Мультиварка

Ремонт мультиварок у сервісному центрі

Сервісний центр “Технічна допомога” проводить ремонт мультиварок різних виробників.

Мультиварка – це пристрій дуже корисний на сучасній кухні. Зараз на ринку виробниками пропонуються багато моделей мультиварок з різним функціоналом. Від компактних моделей на 6 програм до мультиповарів, які в одному пристрої поєднують пароварку, скороварку, сковороду та каструлю. Також є моделі, де Ви можете виставляти свої програмні режими, обирати час та температуру приготування.

Незважаючи на оснащення вашого пристрою, нажаль, вони всі інколи виходять з ладу. На це також впливає ряд факторів, на які Ви можете вплинути.

Саме головне слідкуйте за тим, щоб під чашу, у якій Ви готуєте не потрапляли рідини. Чи то під час приготування їжі чи під час миття пристрою. Також важливо систематично чистити клапани на кришках. Їх залипання також призводить до багатьох несправностей пристрою. До поломок електронних компонентів часто призводить використання високотемпературних програм приготування, наприклад смаження, випікання, пароварка. Хоч виробник і надає ці програми, використовувати її не рекомендовано. Також рекомендовано не готувати страву за стравою. Потрібно дати мультиварці перепочити, щоб охолонули внутрішні блоки пристрою.

Але багато поломок відбувається через старіння пристрою, довготривалу роботу або конструктивні особливості.

Тож у разі проблем із Вашим електронним поваром, звертайтеся у сервісний центр “Технічна допомога”, який проводить ремонт мультиварок. Будемо раді Вам допомогти.

І пам’ятайте, що кожен побутовий прилад часто можна відновити та вберегти довкілля від засмічення.

Мультиварка і овочі

Ремонт мультиварок, як і іншої техніки, проводиться після діагностики.

Дізнатися які моделі мультиварок ремонтуються можна у сервісному центрі. Приносьте мультиварку у повній комплектації.

Зателефонуйте до сервісного центру, щоб домовитися про час візиту.

← Інші послуги