Ремонт електроплит

Електроплита

Ремонт однофазних електроплит у Борисполі

Ремонт електроплит проводиться у сервісному центрі «Технічна допомога».

Електроплита – незамінна річ на кухні. І на відміну від варочних поверхонь та вбудованих електродуховок, для електроплити не потрібно спеціально прилаштовувати розмір меблів. А саме вирізати нішу під неї та свердлити різні кріплення.

Про плити

Сучасні електроплити бувають повністю електричні та гібридні. Гібридні мають газові конфорки і електричну духовку. Якщо плита повністю електрична, то електроконфорки також є різних видів. Найбільш поширені: чавунні, керамічні, трубчасті, дротові електромагнітні (індукційні). Також електроплити є різних типів – настільні та ті, що встановлюються на підлогу.

Плити, які встановлюються на підлогу, зазвичай, не вбудовуються в меблі. Хоча зараз вже є виробники, які виготовляють під будь-які потреби і на любий смак. Тож є електроплити, які вбудовуються в меблі, як посудомийна чи пральна машина. Різниця між окремо стоячими і тими, які можна вмонтовувати, в технічних аспектах основному в тому, що у окремо стоячої плити не нагрівається сильно корпус. Відповідно, втрата тепла менша та нагрівання навколишніх предметів та повітря не таке велике, як у плити без зовнішніх стінок.

Щодо настільних плит, то вони значно менші у розмірі. В них невеликий об’єм духової шафи (духовки) та кількість конфорок зазвичай одна, або дві. Такі плити часто використовують на дачах, або замість мікрохвильової печі. Так як об’єм духовки невеликий, то вона швидко нагрівається, що зручно для розігріву продуктів. Але у настольних плитах також сильно нагрівається корпус, хоч зазвичай завжди є ізоляційна мінеральна вата під зовнішньою обшивкою корпусу. Іноді корпус може так сильно нагрітися, що можна обпектися доторкнувшись до нього.

Нажаль, такі необхідні пристрої, як електроплита також часто виходять з ладу. Зазвичай ремонт електроплит завжди раціональний, так як вартість нових висока. А відновити вже звичну для Вас електроплиту не так дорого, тому що в більшості випадків ламається якийсь один з блоків пристрою.

Щоб Ваша електроплита працювала якомога довше необхідно:

  • Чистити та прибирати залишки їжі, а головне рідини, з поверхонь нагрівальних елементів. Важливо не чистити нагрівальні елементи (будь-якого типу) абразивними засобами, або хімічними засобами для чистки, тому що вони пошкоджують та роз’їдають покриття деталей. Протирайте поверхню конфорки, чи нагрівального трубчастого елемента духовки м’якою ганчіркою змоченою чистою водою. Після миття та чистки елементів, обов’язково дайте пристрою висохнути. Рекомендується вмикати пристрої після чистки не швидше чим через 3 (три) години.
  • Не готуйте страву за стравою дайте можливість пристрою охолонути. Це стосується особливо керамічних конфорок (покриття скло-кераміка) та духовок у електроплитах.

Ремонт електроплит

Якщо Ваш пристрій все таки зламався, або частково не працює – звертайтеся, будь ласка, у сервісний центр «Технічна допомога», який проводить ремонт електроплит. Будемо раді Вам допомогти.

І пам’ятайте, що кожен побутовий прилад часто можна відновити та вберегти довкілля від засмічення.

Електроплита на кухні

Ремонт плит на виїзді не проводиться. Сервісний центр не ремонтує газові плити та варочні поверхні. Дізнатися які моделі електроплит ремонтуються можна у сервісному центрі. Приносьте електроплиту з приєднаним дротом живлення та справною мережевою вилкою.

Зателефонуйте до сервісного центру, щоб домовитися про час візиту.

← Інші послуги