Ремонт електром’ясорубок

Ремонт електром’ясорубок у Борисполі

Сервісний центр «Технічна допомога» проводить ремонт електром’ясорубок.

Електром’ясорубка – це незамінний пристрій на сучасній кухні, так як механічні м’ясорубки не надто швидкі, відповідно зручні та сучасні. Практично кожна торгівельна компанія із виробництва побутової техніки виготовляє електром’ясорубки. Цей пристрій комплектується насадками для перемелювання тільки м’яса (зазвичай для чого цей пристрій найчастіше використовується), так і є моделі із великою кількістю додаткових насадок. На сайтах виробників та магазинів електроніки часто можна бачити моделі електром’ясорубок, які за своїм функціоналом нагадують кухонний комбайн. Тобто у комплектацію пристрою входять тертки для овочів та фруктів, насадки для віджиму соку із овочів та фруктів, насадки для виготовлення ковбаси, насадки для виготовлення макаронів та домашнього печива і різні розміри сит та ножів для перемелювання м’яса.

Щодо універсальності пристрою у ролі кухонного комбайна, то рекомендація, продумайте заздалегідь які Вам насправді необхідні насадки та не переплачуйте за ті які Ви спробуєте у роботі лише раз. І саме головне із досвіду ремонтів, чим пристрій менш універсальний, тим він надійніший.

Догляд за електром’ясорубкою

Щоб продовжити термін експлуатації електром’ясорубки, необхідно систематично заточувати ножі та шліфувати сита. Заточка та шліфовка завжди проводиться в парі. Так як ріжуча кромка ножа, яка тривалий час треться на великих обертах об сито пошкоджує його поверхню та робить на ній вм’ятини, які не помітні неозброєним оком. Тому просто заточити ніж, або взагалі не дасть ніякого результату, або це буде не так результативно.

Якщо ніж чи сито, чи і ніж і сито у Вашій моделі пристрою двохсторонні, то кожного наступного разу при використанні перевертайте їх на іншу сторону для рівномірного зносу металу. Також уважно подивіться на форму отворів сита, якщо отвори конічної форми, то встановлювати сито необхідно вузькою частиною конуса до ножа.

Щоб вберегти електродвигун від поломок, не закручуйте фіксуючу гайку сита та ножа до самого упора. Так як ніж прилягає щільно до сита, то двигуну важче прокручувати його перемелюючи м’ясо. Якщо у Вас добре нагострений ніж та сито, то вони і без щільного закручування гайки якісно перемелять м’ясо. Не перемелюйте заморожені продукти та продукти із кістками. Та не вмикайте пристрій на тривалий час, щоб не перегрівався двигун. Якщо Ви перемелюєте продукти які містять багато соку (наприклад, помідори на томатний сік), то встановіть пристрій на столі із нахилом вперед (у напрямку видачі соку та томатного жому) для того, щоб сік по шнеку не затікав у середину пристрою та не заливав електричні та електронні частини електром’ясорубки.

Використовуйте пристрої згідно інструкції та доглядайте за ними і Ви зможете вберегти їх від поломок.

Але якщо Ваш пристрій вийшов із ладу, то звертайтеся у сервісний центр «Технічна допомога», який проводить ремонт електром’ясорубок. Будемо раді Вам допомогти.

І пам’ятайте, що кожен побутовий прилад часто можна відновити та вберегти довкілля від засмічення.

Дізнатися які моделі електром’ясорубок ремонтуються можна у сервісному центрі. Приносьте електром’ясорубку у повній комплектації.

Зателефонуйте до сервісного центру, щоб домовитися про час візиту.

← Інші послуги