Ремонт електродуховок (духових шаф)

Ремонт однофазних електродуховок (духових шаф) у сервісному центрі

Якщо Ваш пристрій перестав вмикатися, не вибираються режими приготування їжі, не регулюється температура приготування їжі (Ваша електродуховка палить їжу або навпаки Ви вибираєте високу температуру, наприклад 180°С, а Ваша духова шафа ледь-ледь нагрівається), не спрацьовує таймер, електродуховка не вимикається самостійно або будь-яка інша несправність – будь ласка, звертайтеся у сервісний центр «Технічна допомога», ми допоможемо вирішити Вашу проблему, адже сервісний центр проводить ремонт електродуховок (духових шаф) у Борисполі.

Використання духовок (духових шаф)

Для того, щоб Ваш пристрій працював якомога довше постарайтеся не заливати зверху його корпус водою або їжею, яка готується на варочних поверхнях над вбудованою в нішу електродуховкою. Так як у духовій шафі є вентиляційні решітки на стінках корпусу, через них усередину пристрою можуть потрапити сторонні речовини, які можуть вивести з ладу Ваш пристрій. Тому перевіряйте та слідкуйте за тим, щоб варочна поверхня була добре прогерметизована по периметру, щоб не було щілин між нею та стільницею.

Також по можливості не готуйте страву за стравою. Давайте Вашій духовій шафі охолонути. Робіть перерву між приготуваннями хоча б 3 години, щоб внутрішні блоки пристрою змогли повністю охолонути. Тому що, наприклад, перемикачі режимів у більшості моделей духових шаф виготовлені із пластику, у який вставлені металеві клеми, які при сильному нагріванні пристрою просто виплавляються із деталі, що і призводить до поломки електродуховки. Сильне перегрівання пристрою може призводити до виходу із ладу багатьох блоків електродуховки.

Поширеною помилкою у використанні електродуховок, що призводить до поломок, є забруднення випарами жиру верхнього нагрівального елемента та чистка корпусу і нагрівального елемента після забруднення хімічними засобами та абразивними матеріалами. Тому перш за все після забруднення обов’язково протирайте середину духовки м’якою ганчіркою та чистою водою, або просто мильним розчином, після якого знову чистою водою.

Тому, дотримуйтеся основних правил використання електродуховок, обов’язково вивчайте інструкцію користувача та дотримуйтеся її. Але все ж у разі несправності Вашого пристрою, звертайтеся, будь ласка, у сервісний центр «Технічна допомога», ми допоможемо вирішити Вашу проблему, адже сервісний центр проводить ремонт електродуховок (духових шаф).

Ремонт духовок на виїзді не проводиться. Сервісний центр не ремонтує газові духові шафи та варочні поверхні. Дізнатися які моделі електродуховок ремонтуються можна у сервісному центрі. Приносьте електродуховку (духову шафу) із приєднаним дротом живлення та справною мережевою вилкою.

Зателефонуйте до сервісного центру, щоб домовитися про час візиту.

← Інші послуги