Ремонт блендерів

Блендер

Ремонт блендерів у Борисполі

Сервісний центр «Технічна допомога» проводить ремонт блендерів стаціонарних.

Стаціонарні блендери – це блендери моторна частина яких розташована в базі, що ставиться на стіл і яка є опорою для встановлення на себе чаш різного розміру та форми, передбачених виробником на конкретну модель.

Стаціонарні блендери в основному мають чашу з ножем-подрібнювачем із двома-чотирьма лопатями. В деяких моделях ножі знімаються для заміни, в інших моделях встановлені стаціонарно.

Є блендери як з однією чашею, так і з декількома чашами для різних продуктів:  для м’яса, овочів та фруктів, для кави, спецій та різноманітних горіхів.

Рекомендації, щодо використання блендера

Щоб Ваш блендер прослужив довше, дотримуйтеся наступних рекомендацій:

  • Краще обрати вбудовані ножі, а не ті, що знімаються, так як чаші стаціонарних блендерів в основному виготовлені із пластику чи скла, а ніж в середині металевий. Металевий ніж зазвичай ніколи не ламається і не затуплюється. А якщо ніж знімний, то між ним і чашею завжди кладеться гумова чи силіконова прокладка, яка з часом, навіть тоді коли Ви його не розкручуєте для заміни чи миття, зношується і починає протікати з’єднання між ножем і чашею.
  • Бувають випадки, що ламається кріплення ножа із чашею стаціонарного блендера чи вставкою в чашу (що відкручується). Це відбувається через те, що з’єднується метал із пластиком. Щоб такого не допускати не перемелюйте твердих та заморожених продуктів.
  • Не вмикайте пристрій надовго, для того щоб не перегрівався двигун. Вмикайте пристрій імпульсно, наприклад 30 секунд працює, 30 секунд відпочиває. Закручуйте чаші до кінця на базі, щоб не було розхитування та не зношувалися муфти. Та не мийте базу з двигуном та електронним управлінням, не заливайте воду у заглиблення на корпусі (де можуть знаходитися мікроперемикачі, які реагують на наявність чаші) чи у вентиляційні решітки пристрою.
  • Щоб продовжити термін експлуатації блендерів потрібно не перевантажувати пристрій, так як встановлені у них двигуни на невелику потужність і обмотка статора двигуна виготовлена із тонкого дроту. При сильному нагріванні такий двигун швидко може перегоріти. Вмикайте двигун імпульсно, не перемелюйте великий об’єм їжі за один раз та не перемелюйте тверду й заморожену їжу.

Але, якщо Ваш незамінний кухонний помічник вийшов з ладу, тож не засмучуйтеся і звертайтеся у сервісний центр «Технічна допомога», який проводить ремонт блендерів і буде радий допомогти Вашому швидкому помічникові 🙂

І пам’ятайте, що кожен побутовий прилад часто можна відновити та вберегти довкілля від засмічення.

Блендер із фруктами

Дізнатися які моделі блендерів ремонтуються можна у сервісному центрі. Приносьте блендер у повній комплектації.

Зателефонуйте до сервісного центру, щоб домовитися про час візиту.

← Інші послуги